Bod byl málo

TJ Sokol Roztoky – TJ Sokol Plavy 2:2 (1:1)

Branky: 42. P.Kupkár, 48. J.Illner – 32. a 65. Sitarčík

Rozhodčí: Klimt, 100 diváků, ŽK 3:1, ČK 0:0

Roztoky: J. Maďarčík – O.David, D.Mikolášek, J.Baytalon – Jar.Nýdrle (46. D.David), J.Kužel, M.Hornig, L.Kopáček (61. T.Honců) – J.Illner – P.Kupkár (72. R.Fischer), J.Tuláček

První poločas proti Plavům byl pouze o dobývání jejich branky. Už v 1. minutě zahrával Illner rohový kop, Tuláček hlavou přestřelil. Ve 2. minutě našel na pravé straně Hornig volného Illnera, ten si míč převzal, ale jeho střelu brankař chytil. V 8. minutě centroval do vápna O. David, Illner vykulil Kuželovi, jeho bomba z vápna proletěla nad břevnem. V 10. minutě vybojoval ve vápně míč Tuláček, nabil Hornigovi, jeho pěkná střela levou se odrazila od břevna a hosté míč odkopli do bezpečí. Ve 27. minutě vhodil Tuláček dlouhý aut, zcela osamocený Hornig zakončoval z dvou kroků hlavou, brankař opět vyrazil. Ve 32. minutě jsme zahrávali rohový kop. Brankař Škaloud si míč stáhnul a poslal dlouhý odkop na naši branku. Sitarčík dostal přesný míč do běhu a samostatný nájezd proměnil (0:1). Ve 38. minutě předvedl pěknou akci Jar. Nýdrle s Illnerem. Zakombinovali na pravé straně, na přihrávku si naběhl Hornig, ale jeho střela z vápna skončila vedle tyče. Stále jsme zvyšovali tlak a vyrovnání přišlo ve 42. minutě. Jeden z obránců hostů zahrál v pokutovém území rukou a Kupkár penaltu s přehledem proměnil (1:1). Ve 44. minutě to z dálky zkoušel Kužel, ale bez úspěchu. Ve 45. minutě se do nadějné pozice dostával Kupkár. Měl možnost postupovat sám na branku, ale zvolil střelu z voleje, a branku minul. Z kraje 2. poločasu o sobě dali vědět hosté. Po rohovém kopu ve 47. minutě nás podržel brankař Maďarčík, když vyrazil prudkou gólovou střelu z deseti metrů. O minutu později našel Kupkár v náběhu Illnera, ten postupoval sám na branku a s přehledem zvýšil na 2:1. V 50. minutě měli výhodu trestného kopu Plavy, míč skočil na horním břevně Maďarčíkovy branky. V 58. minutě zahrál Illner trestný kop, odražený míč poslal z 12 metrů Baytalon nad branku. V 65. minutě podnikli hosté rychlý brejk a Sitarčík se ve skluzu na hranici velkého vápna střetl s brankařem Maďarčíkem a míč po odrazu doputoval do naši branky (2:2). Síly ubývaly a tak si obě mužstva mnoho příležitostí nevypracovala. V 75. minutě to zkusil z dálky Tuláček. Jeho bomba by zřejmě skončila v síti, ale do cesty se postavil hostující obránce a míč tělem vyrazil na rohový kop. V 83. minutě měl tutovku na kopačce Sitarčík. Pěkně se uvolnil ve vápně, ale z 5 metrů poslal míč vysoko nad branku. Tečku za utkáním udělal v 87. minutě Hornig, kdy střelou z 25 metrů také přestřelil.